Nyelvváltó

Gyengénlátó Változat

Álláslehetőség: Faipari mérnökelőkészítő, SEMA tervező (ModulWood)

Azonnali munkakezdéssel, az alábbi pozícióban várjuk leendő munkavállalónkat:

Faipari mérnökelőkészítő, SEMA tervező

Munkavégzés helye: ModulWood gyár, Sóskút

Feladatok

  • tervek és műszaki rajzok elkészítése SEMA tervező programban
  • folyamatos kapcsolattartás a termelési oldallal
  • folyamatos kapcsolattartás a tervezői oldallal

Elvárások

  • faipari mérnök végzettség
  • SEMA tervező program alapfokú ismerete
  • tanulási képesség megléte
  • jó kommunikációs készség
  • önálló munkavégzésre való képesség
  • személygépjármú jogosítvány megléte

Előnyt jelent

  • saját autó
  • egyéb szoftverek ismerete, kiemelten Office programcsalád
  • CAD tervező és egyéb szoftverek ismerete, kiemelten Office programcsalád
  • CNC kezelési tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés
  • Munkába járási támogatás Sóskútra
  • Igényes, modern munkakörnyezet Sóskúton, végtelen kávéval.
  • Támogató csapat, rengeteg tanulási lehetőség.
  • Minőségi, modern munkaeszközök.

Küld el: CV-det

ModulWood.png

Cikk nyomtatása E-mail