Álláslehetőség: vizsgálómérnök (Faipari Mérnöki és Kreatívipari Kar)

allashirdetes-vizsgalomernok.jpg

A Soproni Egyetem Faipari Mérnöki és Kreatívipari Kara pályázatot hirdet

vizsgálómérnök

munkakör betöltésére

A jogviszony típusa: teljes munkaidős, határozatlan időre szóló munkaviszony, 3 hónap próbaidővel

A munkavégzés helye: Soproni Egyetem, Sopron, Bajcsy-Zsilinszky u. 4.

A munkakörbe tartozó feladatok:

• Az új munkatárs feladata lesz a Faipari Mérnöki és Kreatívipari Kar laborközpontjában a műszerhasználat koordinálása,
  • a műszerek felügyelete és működtetése (a szükséges betanulást követően),
  • kísérletek előkészítése,
  • aktív részvétel a kutatásokban és pályázatokhoz kapcsolódó vizsgálatokban.

A munkakör betöltésének feltételei:

• felsőfokú végzettség: faipari mérnöki vagy egyéb műszaki felsőfokú végzettség
  • büntetlen előélet, cselekvő képesség, magyar állampolgárság

A munkakör betöltésénél előnyt jelent:

• angol nyelvismeret

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

• fényképes szakmai önéletrajz
  • iskolai végzettséget tanúsító oklevelek másolata
  • motivációs levél

A munkaviszony létesítésének feltétele a 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány bemutatása. A pályázati anyag hirdetésére történő megküldésével Ön hozzájárul ahhoz, hogy személyes adatait a Soproni Egyetem a kiválasztási folyamat során munkaerőkiválasztás céljából kezelje. Részletesebb információt és adatkezeléssel kapcsolatos jogairól az Egyetem honlapján, az Adatvédelmi szabályzatban és az Iratkezelési szabályzatban talál.

A jelentkezéseket postai úton, 2024.  április 10-ig a Soproni Egyetem Faipari Mérnöki és Kreatívipari Kar Dékánjának címezve a Soproni Egyetem címére várjuk (9400 Sopron, Bajcsy-Zsilinszky u. 4), vagy elektronikus úton a Soproni Egyetem Faipari Mérnöki és Kreatívipari Kar Dékánjának címezve az fmk-dekani@uni-sopron.hu email címre várjuk.