Nyelvváltó

Gyengénlátó Változat

Álláslehetőség: Műszaki előkészítő (FEVA Aluszerviz Kft.)

A FEVA Aluszerviz Kft. alumínium nyílászárók gyártásával és szerelésével foglalkozó cég bővülő csapatába keres új munkatársat az alábbi pozícióba:

Műszaki előkészítő

Főbb feladatok, munkák:

  • Alumínium nyílászárók gyártmányterveinek és helyszíni beépítési terveinek elkészítése, gyártmánytervezéshez szükséges kalkulációs és tervező szoftverek használatának ismerete (SCHÜCO és ALIPLAST alumínium profilrendszerek)
  • Tervrajzok alapján árajánlat, árkalkuláció készítése;
  • Az építési munkák előkészítésében és megvalósításában történő közreműködés;
  • Ajánlatok műszaki részének elkészítése;
  • Ajánlati költségvetések elkészítése;
  • Átadási dokumentáció összeállítása;
  • Külső helyszíneken mérésekben, ellenőrzésekben való részvétel;
  • Megrendelőkkel, Alvállalkozókkal való kapcsolattartás;
  • Beszállítói kör bővítése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Közép vagy felsőfokú műszaki vagy építőipari végzettség;
  • 1-3 év műszaki, építőipari előkészítésben szerzett tapasztalat;
  • Alumínium nyílászárók gyártásában tapasztalat
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek (Excel, Word), Aliplast és Schüco program ismerete;
  • Pontos, precíz munkavégzés;
  • Megbízható és stabil személyiség;
  • Jó problémamegoldó és kiváló kommunikáció képesség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Angol vagy német társalgási szintű nyelvtudás (írásban és szóban);
  • AutoCAD ismeret;
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú munkalehetőség;
  • Folyamatos szakmai fejlődés, változatos projektek;
  • Céges mobiltelefon;
  • Vidéki munkavállaló esetén szállást tudunk biztosítani!

Egyéb információ:

Munkavégzés helye: Budapest IX. ker., Soroksári út 117.

Munkaidő: Hétfőtől-péntekig 8:00-16:30-ig

Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra bérigényét tartalmazó fényképpel ellátott magyar nyelvű önéletrajzát az info@feva-aluszerviz.hu email címre!

Cikk nyomtatása E-mail