Nyelvváltó

Gyengénlátó Változat

Álláslehetőség: Tervező / Konstruktőr (Interia.Vision Magyarország Kft.)

Az Interia.Vision Magyarország KFT felvételt hirdet

Tervező / Konstruktőr

pozíció betöltésére.

Kik vagyunk:

  • 2019-ben 4 gyakorlott és összeszokott sok-sok év tapasztalatával bíró kollegával közösen alapítottuk meg Németországban az interia.vision GmbH-t (https://interia.vision), majd pár évvel később az interia.vision Magyarország KFT-t
  • jelenleg a 4 alapítón kívül 3 alkalmazottal bonyolítjuk le a projekteket.
  • korábbi pályánk során kialakított évtizedes múltra visszatekintő kapcsolatban vagyunk profilunk piaci szegmensének pregnáns szereplőivel.

Mivel foglalkozunk:

  • nagy értékű yachtok illetve épületek belső berendezésének tervezésével
  • design alapján megbízástól függően a partnerek igényeinek megfelelő jóváhagyási, illetve
    gyártási terveket készítünk.
  • megbízástól függően vállaljuk a projektek konstrukciós vezetését is.

Kit keresünk:

  • faipari végzettség
  • komplex szerkezetekben való gondolkodás
  • Autodesk ACAD ismerete
  • opcionális német, illetve angol nyelv ismerete

Mit kínálunk:

  • érdekes feladatok
  • nemzetközi munkakörnyezet
  • stabil alaptudás megszerzése után 100% homeoffice lehetőség (betanulás Kaposváron)
  • kiváló szakmai fejlődési lehetőség
  • stabil munkahely
  • versenyképes fizetés

Jelentkezésed várjuk a miklai@interia.vision e-mail címre vagy a +36 / 30 842 30 47 -es telefonszámon

Interia.Vision.png

Cikk nyomtatása E-mail