Nyelvváltó

Gyengénlátó Változat

Álláslehetőség: Gyártásvezető, termelésirányító (Sümeg)

FA-MAX KFT. - LOGÓ42.jpg

Gyártásvezető, termelésirányító kollégát keresünk,
fa nyílászárókat gyártó üzemünk szakmai vezetésére, Sümegre

Feladatok:

  • fanyílászárók gyártás szervezése, irányítása, koordinálása
  • vevőkkel, ügyfelekkel történő kapcsolatépítés,
  • megrendelések felvétele, árajánlatok készítése
  • helyszíni felmérésben való részvétel
  • anyagrendelések
  • gyártási utasítások kiadása az üzemben
  • a gyártási költségek optimalizálása
  • szerződések előkészítése

Elvárások:

  • mérnöki vagy szakirányú felsőfokú, vagy faipari technikusi végzettség
  • műszaki beállítottság jövőorientáltság,
  • kreativitás, marketing és kontrolling szemlélet
  • pontosság, precizitás
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • folyamatos fejlődés és szakmai kihívások
  • ingyen lakhatási lehetőség apartmanban
  • bejárási támogatás
  • mobiltelefon, laptop
  • gépkocsi használat

Előny:

  • nyílászárók gyártásával foglalkozó cégnél betöltött hasonló munkakör
  • KLAES gyártás előkészítő program ismerete

Fényképes szakmai önéletrajzot írásban a h.csilla@fa-max.hu címre kérjük, érdeklődni a +36 30 385 8002-es telefonszámon lehet.

Cikk nyomtatása E-mail