Nyelvváltó

Gyengénlátó Változat

Álláslehetőség: Projektmenedzser (Garzon Bútor Kft.)

Csatlakozz hozzánk

Projektmenedzser

pozícióba!

Innovatív, kreatív szakmai környezetben képzeled el magad?
Érdekel a design bútor-és belsőépítészet világa?
Műszaki ember vagy?
Jó szervező és koordinációs képességgel rendelkezel?
Tanulékony és talpraesett vagy?

HA A TÖBBSÉGRE IGEN-A VÁLASZOD, akkor jelentkezz hozzánk PROJEKTMENEDZSER pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

  • Nagy volumenű bútorozási projektek koordinálása
  • Helyszíni projektmenedzsment, illetve irodai háttérkoordináció, projektadminisztráció
  • Árajánlatkérések megválaszolása, árkalkulációk összeállítása, bemutatkozó prezentációk készítése, szerződések előkészítése
  • Kapcsolattartás a Partnerekkel, kollégákkal és az alvállalkozókkal (telefonon és e-mailen)
  • Pályázati anyagok feldolgozása
  • Ár bekérés hazai-és külföldi partnerektől
  • Megrendelőink igényeinek felmérése, tájékoztatás
  • Piacfigyelés, versenytársfigyelés

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Műszaki területen szerzett középfokú vagy felsőfokú végzettség
  • Vevőközpontú gondolkodás és munkavégzés; stratégiai gondolkodás; rugalmasság és tolerancia; talpraesettség; az új szakmai ismeretekre való nyitottság
  • B kategóriás jogosítvány
  • Office (excel kiemelten) alkalmazások ismerete
  • Műszaki rajz olvasás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Bútoripari-vagy faipari végzettség/tapasztalat
  • Értékesítésben, projektmunkában szerzett tapasztalat
  • Angol, német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Magas színvonalú, innovatív szakmai környezet; modern és egyedi bútorok tervezésével és kivitelezésével foglalkozunk
  • Fejlődési lehetőség a kihívásokat kereső szakemberek részére
  • Stabil, nagy múltú vállalati háttér
  • Összetartó csapat, családbarát cégkultúra
  • Egészségpénztár

Amennyiben szeretnél a budapesti bemutatótermünkben dolgozni küldd el önéletrajzodat az allas@garzon.hu e-mail címre vagy érdeklődj a 06-30-966-1654 telefonszámon!

Garzon Bútor Kereskedelmi Kft.

Garzon_logo.png

Cikk nyomtatása E-mail