Különdíjat kapott hallgatónk az Országos Tudományos Diákköri Konferencián

otdk-muszaki-szekcio.jpg

2023. április 19-21. között rendezték meg Baján, a Nemzeti Közszolgálati Egyetem Víztudományi Karán a 36. Országos Tudományos Diákköri Konferencia Műszaki tudományi Szekcióját. Hallgatóink a műszaki szekción belül hat különböző tagozatban mérték össze tudásukat más hazai egyetemek hallgatóival.

A Soproni Egyetemet a Faipari Mérnöki és Kreatívipari Kar 7 hallgatója képviselte a megmérettetésen.

Hallgatóink a 36. Országos Tudományos Diákköri Konferencián

Résztvevő hallgatók:

• Szmorad Gergely (Anyagtudomány, anyagvizsgálat 1. tagozat)
  • Schantl István (Anyagtudomány, anyagvizsgálat 2. tagozat)
  • Sajtos Dániel (Anyagtudomány, anyagvizsgálat 3. tagozat)
  • Sajdik Tamás (Anyagtudomány, anyagvizsgálat 4. tagozat)
  • Bánfi-Nagy Ádám és Bálint Levente (Anyagtudomány, anyagvizsgálat 8. tagozat)
  • Szőke Fanni (Építés, épületszerkezetek és mérnöki szerkezetek 1. tagozat)

Sajdik Tamás különdíjat nyert munkájával

Az Anyagtudomány, anyagvizsgálat 4. tagozatán belül Sajdik Tamás, faipari mérnök szakos hallgatónk különdíjat nyert el munkájával.

• Anyagtudomány, anyagvizsgálat 4. tagozat KÜLÖNDÍJ:
    • Sajdik Tamás
      • Rostirányban tömörített faanyag nyúlási tartalékának bizonyítása húzóvizsgálatokkal
      • Konzulens: Dr. Báder Mátyás

A versenyben részt vett minden hallgatónknak és a témavezetőiknek ezúton is gratulálunk és további szakmai sikereket kívánunk!

Hallgatóink a 36. Országos Tudományos Diákköri Konferencián