Kiemelkedő sikert értek el hallgatóink a WPO Csomagolási Világversenyen

Az idei évben 30 országból 272 nevezés érkezett a nemzetközi megmérettetésre, amelyek közül a legjobb 3 nevező arany-, ezüst- és bronzérmet kapott. A következő 10 legmagasabb pontszámú nevező kiválósági oklevélben részesült . Emellett arany-, ezüst- és bronzérmmel jutalmazzák a legjobb 3 nyertest a Marketing Appeal, Fenntarthatóság és Save Food kategóriákban. A kvalifikációs szint feletti pontszámot elért pályaművek egységesen elismerő oklevelet kapnak.

Idén a magyar egyetemi hallgatók először - a 17 elismerő oklevél mellett - egy kiválósági oklevelet is szereztek, amellyel az adott pályázat a világ legjobb 13 nevezése közé került. Nagy örömünkre az egyik ilyen elismerést a Soproni Egyetem hallgatója Antal NatáliaSunglasses packing pályázata kapta meg.

antalnat_sunfly.jpg

A magyar díjazottak közül a Soproni Egyetem hallgatóinak 9 pályázata  érdemelt ki elismerő oklevelet :

Bata Viktória és Vas Patrik: Smile in case retenciós készülék tok

Belme BernadettKávé csomagolás

Hergovics LucaZsebkendő csomagolás

Hujbert EszterProteines zabkása csomagolás

Képíró Imre Ádám: Sízokni csomagolás

Kiss ÁgnesTea szett csomagolás

Lévai Letícia DorkaHavi dioptriás kontaktlencse készlet csomagolás

Macher Bánk GergelyBambusz fogkefe csomagolás

Nagy Zalán: Pocketbrush

Felkészítő oktatók: Dr. Lenkei Balázs, Polyák János, Rosta Péter, Üveges Péter.

A nyerteseket kategóriák szerint a https://www.worldstarstudent.org/site/winners/ oldalon lehet megtekinteni.

Gratulálunk a hallgatóknak és az oktatóknak!