PÁLYÁZAT: REBIRTH OF WOOD - ÖKOLOGIKUS SZEMLÉLETŰ KONCEPCIÓTERVEK CLT-BŐL

REBIRTH OF WOOD - ÖKOLOGIKUS SZEMLÉLETŰ KONCEPCIÓTERVEK CLT-BŐL

Nyílt tervpályázat a magyarországi építészképzésben résztvevő egyetemek hallgatói számára

JAF HOLZ ÉPÍTÉSZHALLGATÓI TERVPÁLYÁZAT 2024/25

A JAF Holz Magyarország elkötelezett támogatója a hazai építészeti képzésnek, valamint vállalatunk filozófiájának szerves része az optimális építészeti koncepció megtalálásának az elősegítése, illetve a faépítészet hazai népszerűsítése. Ennek megfelelően 2024 őszén egy mintegy 7.000.000 Ft összdíjazású "Építész Hallgatói Tervpályázatot” indítunk, amelyen 8 egyetem hallgatói vehetnek részt.

A tervpályázat célja, hogy a hallgatók már az egyetemi tanulmányaik során megismerkedjenek a CLT építéstechnikában rejlő lehetőségekkel és egy valóban fenntartható, ökologikus építészeti móddal.

Mindemellett fontos, hogy az alapfunkció megoldásán túl gazdag formálási, funkcionális, grafikai, anyaghasználati kísérlet lehetőségét is hordozza, valamint innovatív megoldásokat keres és integrál, a jövőbe mutató lehetséges utakat jelöl ki a fenntartható családi ház témakörében.

A tervpályázat kiírója és lebonyolítója:

JAF Holz Ungarn Kft.

FONTOS HATÁRIDŐK:

Regisztrációs határidő: 2025. január 31.

Pályaművek benyújtásának határideje: 2025. február 7.

A tervpályázat tárgya, a részvétel feltételei, REGISZTRÁCIÓ a pályázatra és minden további fontos információ megtalálható az alábbi linken:

jaf_hallgatoi_tervpalyazat_2024.jpg