Kommunikáció- és médiatudomány alapszak: Felvételi elbeszélgetés

Regisztrációs űrlap - 2024. június 13-14.

Kedves Felvételiző!

A Soproni Egyetem Faipari Mérnöki és Kreatívipari Kar felvételi elbeszélgetésén való részvétel lehetőséget ad a Kommunikáció- és médiatudomány alapszakra jelentkezők számára a 2024-es felvételi eljárásban intézményi pontok megszerzésére, melyek megszerzéséről az Intézmény igazolást állít ki.

A felvételi elbeszélgetéssel a jelentkező maximum 100 pontot szerezhet, mely két részből adódik össze:

1. Írásbeli feladat: Motivációs levél megírása a helyszínen. (Maximum 40 pont)
  2. Szóbeli feladat: Felvételi elbeszélgetés, szakmai orientáltság vizsgálata. (Maximum 60 pont)

IDŐPONT: 2024. június 13-14. 10:00 óra

HELYSZÍN: Soproni Egyetem, P épület, I. emelet 117/1 terem (9400 Sopron, Cházár András tér 1.)

A Soproni Egyetem Faipari Mérnöki és Kreatívipari Kar csak a saját, kar által szervezett felvételi elbeszélgetésen való részvételért kapott intézményi többletpontot fogadja el a felvételi eljárásban „felvételi elbeszélgetés” jogcímen.

A kiállított igazolás 2 évig érvényes, és a részvétel szerinti képzésre való jelentkezés esetén érvényesíthető.

Kérjük, hogy az alábbi űrlapot adatvédelmi okokból szíveskedjen kitölteni az elbeszélgetésen való részvétel miatt, legkésőbb 2024. június 11 –ig.

Időpontok

Kérjük válassza ki melyik időpontban tud jönni a felvételi elbeszélgetésre *

Adatok

Az igazolás kiállításához az adatvédelmi hozzájárulás megadása szükséges.

A személyes adatok használatához való hozzájárulást az alább megadott elérhetőségeken bármikor vissza lehet vonni, vagy szükség esetén az adatok a hozzájáruló által lekérhetőek.

Név *
Születési idő *
Születési hely *
Anyja neve *
E-mail cím *

Az e-mailes elérhetőségére a többletpontról szóló igazolást küldjük ki, valamint kizárólag a képzéssel összefüggő információkat küldünk. A jelentkezők adatait harmadik fél részére nem adjuk ki!

Iskolai igazolás

A felvételi elbeszélgetésen megjelent diákok számára igazolást állítunk ki a középiskola számára. Kérjük az alábbiakban jelezze, ha a felvételi elbeszélgetésen való részvételről iskolai igazolást kér.
Kér iskolai igazolást? *
Középiskola neve *

Adatkezelés

Kijelentem, hogy az Adatkezelő hatályos Adatvédelmi Szabályzatát megismertem, az abban foglaltakat tudomásul vettem és az adatkezeléshez hozzájárulok *

Adatkezelő: Soproni Egyetem

Adatkezelés célja: a Soproni Egyetem felvételi elbeszélgetésén való részvétel után járó intézményi pontok jóváírása érdekében.

Adatkezelésért felelős személy: Soproni Egyetem, Faipari Mérnöki és Kreatívipari Kar (elérhetőség: fmk-dekani@uni-sopron.hu)

Adatkezeléssel kapcsolatos ügyintézés: a résztvevők adatait a Soproni Egyetem Adatvédelmi Szabályzata szerint kezeljük, töröljük.

Az Egyetem Adatkezelési elvei itt érhetők el:

Adatvédelmi tisztviselő: iColl Kft. 2089 Telki, Őzike u. 14. (elérhetőség: adatvedelem@uni-sopron.hu)

* Felhívjuk szíves figyelmét, hogy amennyiben nem járul hozzá személyes adatainak kezeléséhez, adatait azonnal töröljük rendszerünkből, ezáltal nem tudjuk figyelembe venni regisztrációját.

Kitöltési határidő: 2024. június 11.

Adja meg a képen látható biztonsági kódot: