Bolyai János Kutatási Ösztöndíjat nyert oktatónk

Dr. Bak Miklós a Soproni Egyetem Faipari Mérnöki és Kreatívipari Karának tudományos munkatársa Erdészet tudományágban elnyerte a Magyar Tudományos Akadémia Bolyai János Kutatási Ösztöndíját. A 156 támogatott közül dr. Bak Miklós egyedül képviselte a Soproni Egyetemet.

Az MTA hagyományos Bolyai-napján – szeptember 20-án - Freund Tamás, az Akadémia elnöke azt kívánta a nyerteseknek, hogy „bolyaisként” végzett munkájuk eredményeként új kapuk nyíljanak meg előttük a tudományos pályán.

Az átadóról szóló beszámoló az alábbi linken olvasható:

Rekordszámú jelentkező, 156 nyertes az MTA Bolyai János Kutatási Ösztöndíjának pályázatán – Videón az MTA Székházában rendezett Bolyai-nap | MTA

A kutatási ösztöndíj elnyeréséhez szívből gratulálunk és további sikeres munkát kívánunk munkatársunknak!

Bolyai-kut-osztdij_BakMiklos_03.jpg