bALEK- és gólyabál - 2023. november 25.

Balekbál meghivó

"Tisztelt Hallgatók!

Örömmel jelentjük be az idei év leginkább várt eseményét! Soproni-Selmeci diákhagyományainknak megfelelően és a négy Kar összefogásának köszönhetően a bALEK- és gólyabált 2023. november 25-én együtt rendezzük meg a Liszt Ferenc Kulturális Központban.

Készüljenek fel egy felejthetetlen estére, melynek atmoszféráját a múlt emlékei és a jelen varázsa egyszerre festik meg. Ünnepeljük együtt közösségünk összetartását!

Kérjük, mindazokat, akik tervezik részvételüket, hogy előzetesen töltsék ki ezt a Google űrlapot. Ennek hiányában sajnos senki sem léphet be az eseményre, mivel helyszínen jegyvásárlási lehetőség nem lesz. Kitöltésre 2023.11.16. 23:59-ig van lehetőség.

Belépő ára: 2000 Ft, amelyet minden résztvevő az aktív évfolyam támogatására fordít. A jegyár tartalmazza az est számos kulturális és szórakoztató programját.

Belépők átvételével kapcsolatban keresse a Karok felelőseit:

• EMK: Fekete Gellért, Madácsi Máté, Kele Zsombor István
  • LKK: Tóth Vivien, Golnerits Máté, Csik Bianka
  • FMK: Gál Gergely, Soós Márton
  • BPK: Simon Filoména Rita, Wachtler Szilvia, Kiss Alexandra

Átvételre 2023.11.20-tól lesz lehetőség.

Amennyiben kérdése merülne fel, keresse bizalommal Fekete Gellértet, a bál főszervezőjét a BHYIX0@uni-sopron.hu e-mail címen.

Várjuk Önöket szeretettel!

Üdvözlettel,

Soproni Egyetem, Báli Szervezőbizottsága"